Anime RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новият RPG Аниме форум.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ледената крепост на Соде но Шираюки

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 2:47 pm

...
Това представляваше огромна недостъпна ледена крепост... Когато Соде но Шираюки искаше да пусне дадения човек , тя отваряше с мисълта си огромна порта.. А когато не искаше .. Леда се засилваше към човека и го заледяваше превръщайки го в ледена статуя в градината за крепоста


Последната промяна е направена от Sode No Shirayuki на Вто Ное 10, 2009 3:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 2:48 pm

Соде но Шираюки се прибра , облече си пижамката , пусна си косата и седна на леглото
Върнете се в началото Go down
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 2:53 pm

Соде но Шираюки се облече и изчезна нанякъде
Върнете се в началото Go down
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:09 pm

Соде но Шираюки се прибра и седна върху една ледена люлка отпред
Върнете се в началото Go down
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:25 pm

На Соде но Ширайки изведнъж и хрумна идея.. Тя метна с ръка и направи ледено фонтанче на метър от люлката.. От фонтанчето почна да тече ледено студена вода .. А Соде но Шираюки си седеше на люлката замислена
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:46 pm

Абадона се появи, облегнат на люлката...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:48 pm

-значи дойде а? не вярвах че ще намериш това място
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:50 pm

Хъх... - Това беше единственото нещо, което каза... Абадон не смяташе да си хаби думите... Той погледна небето и зададе един кратък и ясен въпрос - Какво искаш?
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:51 pm

-първо да знам кой си
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:51 pm

Името ми е Абадон, аз съм Лорд на Демоните...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:53 pm

-това обяснява голямата ти енергия .. а защо си в този град като няма никой който да може да се сравни с теб ?
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:55 pm

Търся начин да телепортирам цялата си армия на земята, за да я превзема... Този град е мястото с най-много енергия на земята... Тук ще е перфектното място да отворя портала...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:57 pm

-разбирам вече нямам въпроси към теб.. ако нямаш нещо да ме питаш значи разговора е приключил - каза тя махна в ръка и си направи една заешка фигурка от лед до фонтанчето
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 3:58 pm

Защо ти трябваше да знаеш всичко това?
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:00 pm

-заинтересувана съм .. все пък трябва да знам и нещата извън всичкия този лед
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:01 pm

Хъх... Жалко, че сега трябва да те убия...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:02 pm

-защо мислиш така дори незнаеш името ми както и какво съм
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:03 pm

Но ти знаеш за плана ми... Не мога да съм убеден, че ще си мълчиш, затова трябва да те убия....
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:05 pm

-симпатизирам на плана ти ...владението на света е добро дело.. всъщност моя план е подобен само дето не е за владение а за заледяване на света
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:06 pm

Хъх... Хитро... АБе аз ше ходя да си сменя героя, че малко зе да ми писва с тоя... След малко се връщам... - каза Абадон и изчезна...
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:07 pm

-добре..
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:25 pm

Фрости се появи пред нея хД
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:26 pm

Соде но Шираюки започна да духа напред.. Като дъха и беше леден.. Той изстоди въздуха до -40 градуса температура
-аа здравей
Върнете се в началото Go down
Amu Lette

Amu Lette


Брой мнения : 703
Join date : 09.11.2009
Местожителство : На майната си...

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:28 pm

Благодарение на изключително ниската темп, силата на Фрости стана огромна... Енергията му вече можеше да се види дори с просто око... - Здравей ^^
Върнете се в началото Go down
http://www.fuckoff.net
Ирина

Ирина


Брой мнения : 503
Join date : 08.11.2009

Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки EmptyВто Ное 10, 2009 4:28 pm

-май студа ти харесва
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ледената крепост на Соде но Шираюки   Ледената крепост на Соде но Шираюки Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ледената крепост на Соде но Шираюки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 6Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Фрозти вс Соде Но Шираюки лед вс лед хД

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime RPG Forum :: Извън RPG-то :: Кошче-
Идете на: