Anime RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новият RPG Аниме форум.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Страната на Чудесата

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 11:31 am

Страната на Чудесата Alice-wonderland-paradise-trees

Това е страната на чудесата в което всичко се збъдва !
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 12:07 pm

Алиса пристигна като седна на огромната гъба и каза
- Искам Сладолед и Карамелизирани ябълки както и чаша чай. - И те сякаш от нищото се появиха до нея.
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 12:20 pm

На Алиса и доскуча като остави всичкото ядене взе масо Ябълката и изчезна с думите
- Искам на гости !
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 2:53 pm

Черния сатен се появи в Страната на чудесата до къщата на Графинята и от там излезе Алиса като седна на пейката отпред на къщата !
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 2:55 pm

Каген дойде като се огледа за жива душа...
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 2:59 pm

Алиса замери Усмихнатия котарак с карамелизирана ябълка като каза
- Стига си ми се смял не ми е на кеф днеска невиждаш ли ?
- Ха ха Алиса всичко ще се оправи само вярвай в себе си. - каза той като И се усмихваше нагло
- Както и да е хмм това слънче ми пече много Искам дървото да се премести и да ми прави сянка - каза тя и дървото веднага дойде при нея
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:01 pm

Каген погледна изненадано като се приближи и я погледна.-Здрасти,аз съм Каген...
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:04 pm

Момичето без да го поглежда каза
- Аха а аз имам сладко в гащите .... Искам Каген да седне на мейката - и той веднага се озова на пейката като Алиса го погледна и каза отново
- Здравей казвам се Алиса а това там е Усмихнатия Котарак !
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:06 pm

- Аха бих го убил ако продължава да ме гледа така. Каза той като я погледна и каза.-Хмм ти да не си нека магиосница хД
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:09 pm

- Не но просто Когато кажа че искам нещо и то веднага става като това виж сега ..... Искам да сме на Шахматната поляна - и те веднага се озоваха в една много зелена поляна с дървета а посредата и един огромен правоъгълник като Шахматна дъска
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:10 pm

- Хех яко...Каза момчето и я погледна.- Цигари имаш ли ? Като бръкна в джоба си...
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:12 pm

- Искам Цигари - каза момичето и сякаш от нищото се появи една кутия цигари.
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:12 pm

- Аз имам запалка. Каза Той като се засмя и попита.- Може ли една цигара ?
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:16 pm

- Да разбирасе че може .. Хмм Знаеш ли .... Пие ми се чай... Искам да сме на Чаетоно Парти - и те веднага се озоваха там
- А сега искам Каген да е с руса дълга коса и да е облечен в синя рокля с токчита а аз искам да съм облечена в Розова рокля и да съм с червена коса ! - и всичко което момичето каза на минутата е случи
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:18 pm

- ААА. Каген бързо се съблече като остана по гащета ( не му пукаше ).Той само я погледна и каза.- Искам и двамата да сме пияни хД
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:20 pm

- ааа не ох добре вече сме пияни защото си го пожела - каза момичето като почда са се клатушка
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:21 pm

Той хлъцна като си разклати главата и каза.- Яко. Искам стриптийз...хД
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:23 pm

Едно момиче се появи като започна да му прави стриптиз а Алиса седна и каза
- Искам да истрезнея ! - и веднага истрезня
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:24 pm

- Искам тая да се махна. Момичето чезна като каза.- На истина действало...След тва се замисли...
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:28 pm

- Действа но хората който идват отвън имат право само на Три Искания и това би било много лошо за тях но такъв е живота ако си живял тук повече време всичко което искаш ще се збъдва но за сега е само три и така ще си остане хората да не прекаляват - каза тя като след това го погледна и каза
- Искам веднага роклята му да е върху него и той да неможе да я съблече нито да я изгори абе да неможе да и направи нищо - и така и стана
- Та сега нека да пием чай ... Искам Три чаши чай и един чайник с захар !
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:28 pm

Той се ядоса като каза.-Искам повече никога да не ми се слагат женски дрехи.Като роклята изчезна а той отпи от чая хД
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:32 pm

Момичето стана като каза
- Няма да пия чай с гол мъж който е с дълга руса коса и е с грим! - и му обърна гръб
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:40 pm

Той изтри грима като се огледа. Искам дрехите си.И му се появи шлифера...
Върнете се в началото Go down
Lucy

Lucy


Брой мнения : 305
Join date : 09.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:42 pm

П.П. Виш ще ти го приема и това желание Макар че вече си с 2 над нормата
Алиса го погледна и каза
- Хмм ами ако ми се помолиш мога да ти махна и косата !
Върнете се в началото Go down
Kagen

Kagen


Брой мнения : 141
Join date : 13.11.2009

Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата EmptyВто Ное 17, 2009 3:43 pm

П.С е нищо няма повече..

- Не,стиа.Каза Той като се ядоса и се намръщи...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Страната на Чудесата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страната на Чудесата   Страната на Чудесата Empty

Върнете се в началото Go down
 
Страната на Чудесата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime RPG Forum :: Града и около него :: Домове-
Идете на: