Anime RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новият RPG Аниме форум.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД

Go down 
АвторСъобщение
Артемис Еребус
Admin
Артемис Еребус


Брой мнения : 472
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Димитровград

Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД Empty
ПисанеЗаглавие: Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД   Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД EmptyНед Ное 15, 2009 2:23 pm

Аркемонд, Кил'джейдан и Манорот се бяха събрали да обсъждат плановете за инвазита на Азерот.
Аркемонд по едно време започна да приказва:
-"Аз предлагам да не мислим повече и да пратим безмозъчните орди от немъртви да се справят със смешния свят на смъртните..."
Манорот започна да се смее и каза:
-"Баааах, немъртви! Твоите немъртви не могат да се сравняват със моите орки! Аз предлагам да пратим орките да довършат започнатото..."
Кил'джейдан ги изслуша и каза:
-"Толкова сте се увлекли в развитието на поданиците си, че сте сабравили истинсата сила която владеем.
Нито орките нито немъртвите съединени в едно не могат да се сравняват с моща на пламтящия ни легион!"

Манорот и Аркемонд се спогледаха и замълчаха, а Кил добави:
-"Значи е решено ще пратим орките да атакуват бунтовника Трал и хората немъртвите ще нахлуят в земите на нощните елфи и континента Калимдор, а пламтящия легион ще минава след тях и ще довърша всичко което все още е останало право."
Другите двама генерали се съгласиха. Кил помисли още малко и каза:
-"Вие двамата ще атакувате 'Дървото на Живота' а аз през това време ще се опитам да влезна в Азерот чрез фонтана на кървавите елфи. Принц Каел'тас се оказа ценен и лоялен съюзник..."

Манорот се изплю и каза:
-Баааах кървави елфи ордата ми ги смаза преди и ще ги смаже и сега аз съм против преговорите с проклетата им раса!"
Аркемонд кимна с глава и каза:
-"Колкото и да мразя да се съгласявам и аз ги мразя, просто погледни... големите и тънки уши... огромните вежди... женственото тяло... по дяволите ужасни са!"
Тримата демона започнаха да се смеят и накрая Кил каза:
-"Не се притеснявай Арч само ги използвам след като превземем светът на Азерот и те няма да се спасят."

Аркемонд се замисли за заповедите си и каза:
-"Хммм нощните елфи. Хем ще се видя и с една стара позната само, че този път няма да успее да се спаси.
Манорот също добави:
-"И аз ще се видя със един стар приятел Гром само, че този път няма да може да ме предаде повече."
Кил'джейдан каза:
-"Правете каквото искате с низшите създания само свършете работата си както трябва, а колкото се отнася за атаката на смъртните в отвъдния свят... настаних Каззак за главен генерал той е много обещаващ млад водач."
Арчи и Ман се съгласиха и тръгнаха да събират войските си от поданици.
През това време Кел'джейдан каза няоклко думи по демонски и се телепортира някъде.


В РОЛИТЕ БЯХА:

Archimonde the Defiler
Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД Az_aaln_archimonde

Mannoroth the Destructor
Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД 2hcmarq

Kil'jaeden the Deciever

Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД 181117-kiljaedendeciever2_large
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/White_WolfBoy
 
Уаркрафт Хроники: Част Първа - Комитета на Злото.хД
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime RPG Forum :: Извън RPG-то :: Флууд-
Идете на: