Anime RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новият RPG Аниме форум.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дневника на един провалил се Химик

Go down 
АвторСъобщение
Артемис Еребус
Admin
Артемис Еребус


Брой мнения : 472
Join date : 11.11.2009
Age : 29
Местожителство : Димитровград

Дневника на един провалил се Химик Empty
ПисанеЗаглавие: Дневника на един провалил се Химик   Дневника на един провалил се Химик EmptyЧет Ное 12, 2009 9:41 pm

Нарекоха ме луд... Нарекоха ме мечтател, но аз успях! Успях повече от всеки един от тях!
Моите експерименти достигнаха връхната точка на химията и обединени с древните африкански изкуства на Вуду магията моята наука стана съвършенна.
Ако да си луд означава да си съвършен значи лудостта е сладко нещо.

Някога бях просто пионка, но сега намерих начин да победя дори и смъртта без магически способностти.
Те искат да ме убият и да ме пропъдят от институцията, защото завиждат! Завиждат от моя успех, но ще дойде моя ден и ще си го върна на всичко които наругаха моето изкуство.
Да! Науката и магията могат да работят заедо. И се получава това което аз правя.

Дните минават и аз ставам все по перфектен в начинанието си. Осещам как бавно по бавно губя психическата си стабилност след всичките магии и химикали с които работя, но това е просто една от саможертвите правя за човечеството.
Аз го правя за тях. А тези идиоти не могат да разберат, че жертвам себе си за да могат те да живеят по добър свят, но няма нищо истински великия човек има самоконтрол.
Изгубих половината си лице в един от опитите си, но всяко зло за добро от моите загуби много други ще получат нещо.

Всичко ще се покаже с времето ако все още успея да задържа физическата си форма и разума си ще довърша този дневник.


Доктор Джеймс Фауст.
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/White_WolfBoy
 
Дневника на един провалил се Химик
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Anime RPG Forum :: Извън RPG-то :: Флууд-
Идете на: